Opinie

” Polecam Wojtka każdemu, kto ma ochotę na ponadprzeciętne wyniki w krótkim czasie. Z zawodnika, który kończył zawody w okolicach 85-130 miejsce, zrobił regularnie jeżdżącego gościa, który przyjeżdża w okolicach 27-65 pozycji.
Jestem pod opieką Wojtka od listopada 2021 i już w sezonie 2022 wyniki są ponad założeniami, które miałem na początku współpracy. Treningi rozpisane indywidualnie pod moje samopoczucie i zgrane z życiem zawodowym. Nie ma tu przypadków i sterowanie aktualną dyspozycją jest na najwyższym poziomie”

Piotr Podgórski

„Moim zdaniem Wojt Cykloant to zajebisty trener. Treningi nie traktuje na zasadzie „kopiuj wklej” tylko wszystko jest przemyślane i wnikliwie przeanalizowane wcześniej. Ze mną nie ma łatwego życia, ale myślę, że się dogadujemy również na stopie koleżeńskiej, a co ważne Wojtek tak dobiera treningi, że nie są one tylko efektywne ale co najważniejsze dają dużo frajdy! Nie z musu ale dla przyjemności bo po to przecież to robimy!”

Darek Warzecha

„Od momentu rozpoczęcia współpracy z Wojt Cykloant, regularnie podnoszę swój poziom sportowy – zauważalnie wyższa moc na progu FTP, wyższa wydolność i siła. Mam poczucie, że każdy mój trening zbliża mnie do osiągnięcia celu, a każda godzina na rowerze oprócz tego, że jest frajdą i przyjemnością jest też efektywnym treningiem. Już pierwsze miesiące współpracy to zauważalna poprawa parametrów oraz zwiększenie motywacji do systematycznej pracy nad sobą.
Aspekt merytoryczny bez zarzutu – ogromna wiedza, chęć dzielenia się nią i błyskawiczne odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące treningu powodują, że kontakt jest bardzo przyjemny i profesjonalny. Trening nie ma charakteru reżimu – wszystkie plany są rozpisane w jasny i zrozumiały sposób, wraz z informacją jakie aspekty formy są ćwiczone.. Zdecydowanie polecam !”

Paweł Starzycki

„Czy można zmienić podejście do życia po 40 stce ? Można ! Czy można zacząć profesjonalnie jeździć na rowerze można, czy można zacząć profesjonalny trening można, czy można zacząć zdrowy tryb życia można, wystarczy spotkać na swojej drodze Wojta Puchałka który wciągnie Cię bez reszty w świat ścigania się na rowerze MTB.
Na potwierdzenie pierwszych efektów treningu zimowego ,pierwsze zawody z cyklu Bike Atelier MTB Maraton Rybnik i chciałem być w pierwszej setce i 83 Open 31 kat M40 ,obecnie po 8 maratonach w generalce 17 Open i 7 w kat M40 wyniki mówią same za siebie.
Na dokładkę Bike Adventure Szklarska Poręba pierwszy raz w życiu 4 etapy 21 w kat M 40.
Efekty widoczne gołym okiem dzięki indywidualnemu podejściu trenera  do zawodnika, trening dopasowany do możliwości czasowych, można liczyć na wyjazdy z technicznymi wskazówkami, wspólne teamowe objazdy tras, porady dietetyczne przed i po startach. Na to wszystko składa się współpraca z Wojtkiem, dużo by jeszcze pisać o możliwości treningu na siłowni ,regeneracji i rehabilitacja trzeba po prostu w to wejść i dobrze się bawić”.

Dawid Sosna

„Dla mnie najważniejsze w pracy z trenerem jest indywidualne podejście do zawodnika i to właśnie w 100% otrzymałem od Wojtka. Poprzez stały kontakt telefoniczny oraz platformę TP rozpoznał moje słabe strony i w taki sposób dopasował moje treningi abym osiągnął upragniony progres, którego nie udało mi się uzyskać, mimo kilku lat treningu. Dzięki jego zaangażowaniu potrafię efektywnie pokonywać dystans PRO, co zawsze było dla mnie ogromnym wyzwaniem i nie lada wysiłkiem. Dzięki niemu treningi zmieniły się z ciężkich i monotonnych na urozmaicone, akceptowalne i co najważniejsze efektywne. Szczerze polecam Wojtka CykloAnt”

Wojtek Wojtyczka