Współpraca

Pierwszy krok


Pierwszym krokiem przed podjęciem współpracy jest szczegółowe zapoznanie się z Twoją historią sportową, co pozwoli przybliżyć mi Twoje dotychczasowe osiągnięcia. Moim głównym celem jest stworzenie programu treningowego dokładnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości fizycznych oraz treningowych Zawodnika, w ten sposób możemy wspólnie osiągnąć jak największy progres i zadowolenie obu stron.

Na wstępnie proszę o wypełnienie formularza profilu zawodnika, na jego podstawia przygotuję plan na sezon i wspólnie omówimy najważniejsze cele i drogę do nich. Formularz przesyłam po potwierdzeniu zawodnika, iż zaczynamy wspólną pracę.

Wysoka forma


Znając zawodnika zakładamy mu konto na platformie treningowej TP (trainingpeaks.com). Każdy trening jest zamieszczony na indywidualnym profilu – w jego kalendarzu.  Po sparowaniu Konta z urządzeniami monitorującymi, które każdy powinien posiadać przed rozpoczęciem współpracy (Zegarek/ Licznik GPS, pomiar tętna lub mocy – zalecane oby dwa), zawodnik po wykonanym treningu wysyła informację zwrotną o przeprowadzonej jednostce treningowej (dane z licznika / pulsometru wysyłają się automatycznie po zakończonym treningu) oraz opisuje w kilku zdaniach przebieg danego treningu oraz samopoczucie w skali 1-6.

W ten sposób jestem w stanie analizować jednostki treningowe, monitorować aktualny stopień wytrenowania zawodnika, postępy w treningu, zmęczenie oraz inne parametry niezbędne w procesie treningowym.

Chcesz zajmować wysokie miejsca w zawodach lub po prostu dojechać do METY i mieć jeszcze siłę aby świętować ?, a może po prostu chcesz poprawić swoją kondycję i świetnie się bawić ???

Podoba Ci się proponowana forma współpracy, zapoznaj się z zakładką OFERTA, razem określimy i osiągniemy Twój CEL !